Farkas Annamária

Am absolvit la Masteratul de Psihologie Clinică, Psihoterapie și Consiliere Psihologică din cadrul UBB. Pe lângă consilierea în carieră, desfășor activitate in cadrul unei clinici renumite din Cluj-Napoca ca și psiholog clinician sub supervizare.
La Centrul de Carieră mă pasionează îndrumarea în autocunoastere a elevilor, căutarea obiectivelor și vreau să ajut pe cât mai mult posibil elevii și studenții să își găsească propriul traseu de carieră în care să își poată realiza potențialul. Consider că individualitatea studenților este o provocare personală și, din acest motiv, aș dori să găsesc o voce comună cu ei cât mai repede și cât mai ușor posibil.

Articolele Annamáriei