Stimati doctoranzi și cercetători postdoctorali,

Va rog sa gasiti mai jos listele cu premii  (individuale și pe echipe) pentru membrii grupului țintă (studenți doctoranzi și cercetători postdoctorat) seria 2, din cadrul proiectului POCU/380/6/13/124146, cu titlul „Cercetare doctorală și postdoctorală de calitate, inovativă și relevantă pentru piața muncii”.
Menționăm faptul că în cadrul acestei competiții pentru membrii grupului țintă din seria a 2-a s-au acordat 20 premii individuale. Cuantumul premiului pentru cele mai bune 20 de punctaje ale planurilor de afaceri este de 1500 de lei/PA (impozabil).
În cadrul concursului cu premii pe echipe s-au acordat câte 1 premiu I in valoare de 30.000 lei, un premiu II in valoare de 20.000 lei si 1 premiu III in valoare de 10.000 lei (sume impozabile).

Felicitări!
Echipa de proiect