Lavinia Pop

Am absolvit Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației din cadrul Universității Babeș-Bolyai, specializarea Psihologie, și în prezent sunt masterandă în programul de Tehnici Psihologice pentru Controlul și dezvoltarea Potențialului Uman. Munca în cadrul Centrului de Carieră îmi oferă oportunitatea să mă folosesc de cele mai importante atuuri ale mele: curiozitatea și dragostea pentru învățare. Am ocazia să mă dezvolt, și să ofer suport studenților cu care interacționez în munca de consiliere pentru a-și clarifica cele mai importante aspecte ce țin de resursele pe care le au la dispoziție dar și de preferințele lor în traseul profesional.